Související produkty

AS 01

45015

Dostupnost: Dodání dle individuálního zaměření

Cena bez DPH 28940 Kč
Cena s DPH 33 280 Kč

Popis

Ke stažení

Vyzkoušet

Popis

Ke stažení

Vyzkoušet

Pokud si chcete si vyzkoušet tento výrobek, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže.

*Povinný údaj

Odlehčený aktivní mechanický vozík s velmi vysokou variabilitou a možností přizpůsobení zdravotním i individuálním požadavkům uživatele. Rám vozíku je v černém matném laku, skládací, s variabilním umístěním zadní osy kola s možností nastavení těžiště, výšky, hloubky a úhlu sedu.

Vozík se dodává v šíři sedu 38 až 54 cm v krocích po 2 cm. Hloubku sedu pak lze nastavit od 36 až do 57 cm v krocích po 3 cm, v závislosti na šíři sedu. Velkou předností vozíku je možnost volby přední a zadní výšky sedu a tím též jeho úhlu. Díky technologii nastavení tak lze činit zcela individuálně dle požadavků a potřeb uživatele. Polstrovaná černá zádová opěrka je opatřena řemínky pro nastavení tuhosti a lze měnit také její úhel, a to v rozsahu -5° až +15°. Výšku zádové opěrky je možné zvolit od 29 do 50 cm v krocích po 3 cm. V základním provedení je vozík vždy doplněný tlačnými madly.

Zadní kola vozíku jsou vzdušnicová s pláštěm o rozměru 24 x 1“ a jsou doplněna rychloupínacími osami. Rychloupínací osy umožňují velmi rychlou demontáž zadních kol a tím usnadňují manipulaci s vozíkem a zvyšují jeho skladnost při přepravě například v zavazadlovém prostoru auta. Přední kola jsou plná o průměru 6“ s vidlicí v provedení černý elox. Stupačky vozíku jsou dělené, délkově nastavitelné odklopitelné a odnímatelné. Vozík je v základním provedení opatřen duralovými blatníky s metalickým lakem v 6 různých barevných provedeních.

Hmotnost základního provedení se pohybuje od 11,8 kg. Nosnost vozíku je 125 kg, od šíře sedu 44 cm lze dodat v rámci základního provedení s nosností až 150 kg.

Skladem jsou k dispozici předváděcí modely vozíku. Vozík individuálně poskládaný dle Vašich potřeb a tělesných parametrů Vám dodáme cca 4 týdny od jeho objednání.

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím