Společnost ORTOSERVIS působí na trhu již od roku 1990.

Jsme dodavatelem zdravotnických prostředků a pomůcek pro tělesně postižené a seniory. V naší nabídce najdete více než 500 různých produktů od renomovaných světových výrobců, které v ČR a SK zastupujeme na exkluzivní bázi. Prodáváme také výrobky českých výrobců a částečně také od vybraných českých dovozců.

Zdravotnické prostředky navrhujeme, zaměřujeme, dodáváme a opravujeme našimi techniky s mnohaletou praxí. Naši technici i fyzioterapeuti jsou pravidelně školeni u výrobců zdravotnických prostředků. Nejen díky tomu, ale především díky naší snaze o lidský přístup máme mnoho tisíc spokojených zákazníků.

Námi dodávaný sortiment je velmi široký. Tam, kde to je možné máme zboží skladem. V našich skladech máme více než 15000 kusů zboží. Individuálně vyráběné nebo speciální zdravotnické prostředky, které nemůžeme mít na skladě zaměřujeme a vyrábíme dle požadavků zákazníků.

Protože požadavky a potřeby našich klientů jsou velmi rozmanité provádíme také individuální úpravy zdravotnických prostředků. Individuální úpravy jsou vždy výsledkem týmové práce uživatele, navrhujícího lékaře, fyzioterapeuta a technika. Při návrhu a zhotovení individuální úpravy vždy dbáme především na bezpečnost uživatele při používání takto upraveného zdravotnického prostředku. Správné posouzení rizik a přínosů je pak klíček k volbě správného postupu.

Námi dodávané pomůcky a zdravotnické prostředky lze zakoupit v našich kamenných prodejnách. Je možno je objednat v našem eshopu. Dodáváme také na poukazy s úhradou od všech zdravotních pojišťoven v ČR. Jak postupovat při získání zdravotnického prostředku na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny je uvedeno u každé položky, kde tato úhrada připadá v úvahu. V principu je však potřeba si zdravotnický prostředek nejdříve vybrat, nejlépe také vyzkoušet a následně požádat lékaře o vystavení poukazu. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte k nám o radu.

I když je náš sortiment velmi široký, není tak široký aby mohl pokrýt všechny potřeby tělesně postižených a seniorů. Protože však výrobci s kterými spolupracujeme, mají výrazně širší sortiment výrobků, než který do ČR dovážíme a protože známe i celou řadu jiných výrobců pokusíme se Vám nabídnout vhodnou pomůcku i mimo náš standardní sortiment. Případně Vám alespoň poradíme, nebo Vás odkážeme na jiného výrobce, případně dodavatele.

Jsou situace, kdy potřebujete zdravotnický prostředek rychle a především pouze dočasně. Pro takové případy máme také půjčovnu zdravotnických prostředků. Půjčujeme chodítka, vozíky, zvedáky a pečovatelská lůžka. V naší půjčovně máme již více než 300 těchto pomůcek. Vždy je však potřeba se dotázat na aktuální dostupnost na konkrétní prodejně.

 

Ortoservis s.r.o.

Ronkova 13/353

180 00 Praha 8

IČO 26121760

DIČ CZ26121760

 

Společnost je zapsaná v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 72014

 

Tel. 266 313 652

 

Jednatel: Ing. Marek Mikulka, tel. 266 313 652 linka 14, ortoservis@ortoservis.cz

 

 

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím