Spolupracujeme

Zdravotnické prostředky a pomůcky pro tělesně postižené a seniory dodáváme různými distribučními kanály. Je možno je zakoupit v našich kamenných prodejnách nebo na eshopu. Dodáváme je však především na poukazy zdravotních pojišťoven. Naše společnost dodává na poukazy téměř všech zdravotních pojišťoven v ČR. Seznam zdravotních pojišťoven a základní kontakty najdete na níže uvedeném odkazu.

Kamenné prodejny
Dodáváme na poukazy zdravotních pojišťoven

 

Náš sortiment také velkoobchodně dodáváme do lékáren a prodejen zdravotnických potřeb. Vybrané prodejny a distribuční místa najdete na níže uvedeném odkazu. Zde je možno si vybranou pomůcku také objednat k vyzvednutí.

Seznam vybraných prodejen

 

Námi dodávaný sortiment neustále rozšiřujeme. Nabízíme především pomůcky a zdravotnické prostředky renomovaných zahraničních výrobců, ale dodáváme také výrobky tuzemských výrobců nebo dovozců. Seznam našich dodavatelů najdete na níže uvedeném odkazu.

Naši dodavatelé

 

Pokud byste rádi rozšířili náš seznam prodejců nebo dodavatelů, kontaktujte nás.

 

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím