Související produkty

ZÁDOVÁ OPĚRKA VARILITE JUNIOR DEEP

46221

Kód ZP: 13-0135379

Úhrada: Plně hrazeno ZP

Dostupnost: Skladem (2 ks)

Cena bez DPH 11322 Kč
Cena s DPH 13 020 Kč

( koupit na poukaz )

Koupit na poukaz

Popis

Ke stažení

Koupit na poukaz

Popis

Ke stažení

Koupit na poukaz

NEU
ORT
REH
Schvaluje revizní lékař

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Navštivte Vašeho lékaře některé z níže uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem vyplní také tzv. žádanku a odešle ke schválení reviznímu lékaři Vaši zdravotní pojišťovny. Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, nebo zašlete poštou na kteroukoliv naši pobočku. Zde si budete moci předepsaný zdravotnický prostředek ihned vyzvednout nebo se domluvit na jeho dodání. Pokud nám poukaz zasíláte poštou uveďte zde prosím telefonní číslo na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Zádová opěrka s výrazným bočním vedením určená k instalaci na mechanický vozík o šíři sedu 23 až 28 cm. Boční vedení poskytuje výraznou stabilizaci trupu dítěte. Šíře duralového korpusu je 25 cm a výška 23,5 cm. Polstr s vzduchovou komorou však přesahuje tento rozměr o cca 2,5 cm. Hmotnost zádové opěrky, včetně upevňovacích prvků na vozík, je 1,3 kg.

Zádová opěrka Varilite Junior Deep fixuje trup a díky použití standardní technologie zádových opěrek ICON má antidekubitní účinky.

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím