Související produkty

PODPAŽNÍ OPĚRKA PAL PEVNÁ

Kód ZP: 07-0135383

Úhrada: Plně hrazeno ZP

Dostupnost: Skladem (20 ks)

Cena bez DPH 2612 Kč
Cena s DPH 3 003 Kč

( koupit na poukaz )

Koupit na poukaz

Popis

Ke stažení

Koupit na poukaz

Popis

Ke stažení

Koupit na poukaz

INT
NEU
ORT
REH
Schvaluje revizní lékař

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Navštivte Vašeho lékaře některé z níže uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem vyplní také tzv. žádanku a odešle ke schválení reviznímu lékaři Vaši zdravotní pojišťovny. Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, nebo zašlete poštou na kteroukoliv naši pobočku. Zde si budete moci předepsaný zdravotnický prostředek ihned vyzvednout nebo se domluvit na jeho dodání. Pokud nám poukaz zasíláte poštou uveďte zde prosím telefonní číslo na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Podpažní opěrky PAL slouží pro zvýšení laterální fixace trupu uživatele. Mohou být použity jako boční, díky universálnímu držáku je však možno je instalovat na jakoukoliv pevnou zádovou opěrku. Cena je vždy uvedena za pár, na přání Vám však dodáme i jen levé nebo pravé provedení.

Podpažní opěrky PAL s pevným držákem lze dodat s držákem pro šíře vozíku 30 cm; 35 - 38 cm; 40 - 43 cm a 45 cm.

Na objednání je možno dodat peloty s držákem pro šíře vozíku od 30 cm do 61 cm.

Velikost pelotů je 8 x 10 cm, 10 x 13 cm nebo 13 x 15 cm v rovném nebo konturovaném provedení.

Doporučené velikosti pelotů s ohledem na šíři zádové opěrky:

doporučené velikosti pelotů

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím