Sleva! VITA T Zobrazit větší
Související produkty

VITA T

16310

Dostupnost: Skladem (1 ks )

Původní cena 74 800 Kč

Zlevňeno -19 800 Kč

Cena bez DPH 47827 Kč
Cena s DPH 55 000 Kč

Popis

Vyzkoušet

Popis

Vyzkoušet

Pokud si chcete si vyzkoušet tento výrobek, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže.

*Povinný údaj

Elektrický tříkolový skútr VITA T je tříkolovou variantou skútru Vita S12. Jeho přednosti oceníte zejména v městském provozu díky nižšímu poloměru otáčení. Nemusíte se však bát s tímto skútrem vydat mimo ani mimo městské cesty, díky odpružení zadní nápravy a tlumiči předního kola je jízda relativně pohodlná i při průjezdu nezpevněným terénem. Světlá výška skútru je 8 cm.

K pohonu skútru je využíván motor o výkonu 700W, kterému dodávají energii dvě 60/80 Ah baterie, s nimiž lze na jedno nabití urazit vzdálenost cca 25 km. Výrobcem je uváděna hodnota 35 km, její dosažení je však v praxi, při běžné jízdě, velmi výjimečné. Skútr je vhodný pro uživatele do maximální hmotnosti 160 kg. Rychlost skútru je plynule nastavitelná na ovládacím panelu s přehledným podsvíceným displejem a její maximální hodnota činí 15 km/h. K ovládání rychlosti jízdy slouží páčky na řídítkové konzoly. Rychlost i směr jízdy lze ovládat oběma i jen jednou rukou. Integrovaný displej poskytuje přehledné údaje o ujeté vzdálenosti, zbývající kapacitě baterie a rychlosti jízdy. Na displeji jsou také digitální hodiny.

Sedačka skútru je výškově stavitelná s nastavitelným sklonem zádové opěrky a výškově stavitelnou opěrkou hlavy. Pro snadnější nasedání je sedačka otočná a její poloha je nastavitelná také ve směru vpřed/vzad. Područky jsou odklopitelné a jejich sklon je plynule nastavitelný.

Jedná se o nový skútr používaný jako výstavní model. Skútr je vytaven na prodejně v Praze.

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím