Výprodej! PERMOBIL C300 TS Zobrazit větší

Související produkty

PERMOBIL C300 TS

Dostupnost: Skladem (1 ks )

Původní cena 124 260 Kč

Zlevňeno -35 260 Kč

Cena bez DPH 77392 Kč
Cena s DPH 89 000 Kč

Popis

Vyzkoušet

Popis

Vyzkoušet

Pokud si chcete si vyzkoušet tento výrobek, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže.

*Povinný údaj

Jedná se o nový vozík používaný jako předváděcí a výstavní model. Šířka sedu je nastavitelná na 46 - 53 cm. Barva kapotáže je černá.

Elektrický vozík s velkými, poháněnými, koly vpředu je osazen sedacím systémem TS. Základním stavebním kamenem moderního sedacího systému TS jsou řemínková sedačka a řemínková záda. Systém zad a sedaček s nastavitelnou tuhostí a mírou prohnutí není ničím zcela novým, jedná se o odzkoušený a léty prověřený variabilní systém polstrování, který je možno přizpůsobit na míru uživateli. Systém TS šel však o něco dále. Boční linie rámu zad a sedačky nejsou jen zajímavým designovým prvkem, ale jsou konstruovány zcela účelově. Jedná se o velmi tuhé boční vedení, které má v sobě integrovány drážky kolejnic UniTrack. V drážkách UniTrack v sedačce se pohybuje závěs zádové opěrky a lze tak zcela libovolně nastavit hloubku sedačky i úhel zádové opěrky. V drážkách UniTrack v zádové opěrce jsou uchyceny odklopitelné loketní opěrky, které pak lze libovolně výškově nastavit a lze také nastavit jejich sklon. Výhodou integrovaných kolejnic UniTrack je možnost snadného osazení širokou škálou fixačních opěrek UniTrack, plexi postranic, bezpečnostních pásů atp. Vozíky mohou mít sklopné stupačky, tak jak je uvedeno na obrázcích, nebo mohou být vybaveny stranově odklopitelnými stupačkami, které jsou také úhlově stavitelné.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Vozík je určen pro uživatele až do váhy 136 kg. Rychlost jízdy je nastavitelná v rozsahu 0 až 10 km/h (pro klienty zdravotních pojišťoven dodáváme s rychlostí nastavenou na 6 km/h). V běžném terénu má vozík dojezd cca 30 km na jedno nabití baterií. Při plném zatížení má stoupavost 12 %. V transportní poloze má vozík maximální výšku pouze 60 cm, což umožňuje bez demontáže jeho snadnou přepravu v osobním automobilu kombi. Vozík má i při plné rychlosti jízdy velmi tichý chod.

technické parametry Permobil C300 TS

Stupačka vozíku je jednodílná s dvěma nášlapnými plochami s nastavitelnou délkou. Úhel stupačky i nášlapných ploch je nastavitelný. Nášlapné plochy stupaček lze sklopit nahoru a celou konzoli přiklopit k sedačce tak, že vpředu nepřečnívá přes obrys vozíku. Přední obrys vozíku je pak tvořen přední hranou sedačky, což může velmi usnadnit nasedání, nebo přesun z vozíku. Vozík je vybaven dvoudílnou elektronikou a polohu ovládací části lze nastavit. Vozík může být uzpůsoben k ovládání pravou nebo levou rukou. Je dodáván s osvětlením (přední světlomety, zadní koncová světla), s blinkry včetně možnosti výstražné signalizace a s klaksonem. Součástí dodávky jsou i pohonové bezúdržbové (gelové) baterie a plnoautomatická nabíječka.

Přední pohonová kola mají rozměr 14“ a zadní 9“. Kola mají disky z hliníkové slitiny. K usnadnění přepravy vozíku v nákladním prostoru automobilu, popřípadě při Vaší cestě na vozíku v prostředcích hromadné dopravy, jsou na rámu vozíku vyznačeny body, ve kterých je možno vozík aretovat pomocí háků nebo popruhů. Celkem jsou takto na rámu vozíku označena 4 místa, dvě vpředu na předních bezpečnostních rolnách a dvě vzadu na zadních poloosách. Každý upínací bod je označen zřetelným symbolem.

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím