Související produkty

SANGO_F XXL

56005

Kód ZP: 07-0135506 07-0003592

Úhrada: Částečně hrazeno ZP

Dostupnost: Na objednání

Cena bez DPH 190174 Kč
Cena s DPH 218 700 Kč
Doplatek s poukazem 3 640 Kč

( koupit na poukaz )

Koupit na poukaz

Popis

Ke stažení

Koupit na poukaz

Vyzkoušet

Popis

Ke stažení

Koupit na poukaz

Vyzkoušet

Pokud si chcete si vyzkoušet tento výrobek, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže.

*Povinný údaj

INT
NEU
ORT
REH
Schvaluje revizní lékař

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Před tím, než si vybraný zdravotnický prostředek necháte předepsat, doporučujeme Vám si jej vyzkoušet, poradit se o vhodnosti Vaší volby a v některých případech i zaměřit vhodnou velikost a příslušenství. Vyzkoušet si zdravotnický prostředek je možno nejen na našich prodejnách, ale také přímo u Vás doma. Vyzkoušení vybraných zdravotnických prostředků u Vás doma provádíme zdarma. O předvedení lze požádat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky.

Při žádosti o úhradu elektrického vozíku je potřeba požádat lékaře o vystavení poukazů/žádanek. V rámci žádosti o elektrický vozík je také potřeba vyplnit tzv. Formulář žádosti o elektrický vozík. Tento formulář od nás získáte po předvedení vozíku a budou zde vyplněny kódy představující skladbu Vámi vybraného vozíku. Tento formulář předložíte navrhujícímu lékaři k vyplnění a následně budete muset navštívit i několik dalších lékařů jiných odborností. Jak postupovat při vyplňování žádosti o elektrický vozík Vám poradíme.

Schválené poukazy následně doneste, na kteroukoliv naši pobočku. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Vozík Sango_F XXL je elektrický vozík od firmy DIETZ určený pro bariatrické pacienty. Firma Dietz věnuje neúnavnou energii a odbornost, získanou dlouholetými zkušenostmi, optimalizaci kvality života osob s omezenou mobilitou. Elektrický vozík s pohonem předních kol Sango_F XXL tak svými možnostmi individuálního přizpůsobení poskytuje uživatelům zvýšené pohodlí v kombinaci s jedinečnými jízdními vlastnostmi. Je určený pro pohyb v interiéru i exteriéru.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Vozík má zvýšenou nosnost a je určen pro uživatele až do váhy 250 kg. Rychlost jízdy vozíku je 6 km/h. Vozík je osazen bateriemi o kapacitě 2 x 78 Ah, které poskytují vozíku v běžném terénu dojezd 20-30 km na jedno nabití. Vozík lze také dodat s bateriemi o kapacitě 2 x 100 Ah.

ZÁKLADNÍ PROVEDENÍ VOZÍKU

Vozík je vybavený řídicí jednotkou R-net LED a může být uzpůsoben k ovládání pravou nebo levou rukou.

Anatomický sedací systém se skládá ze sedačky a zádové opěrky s volitelnou šíří. Je možno zvolit šíři sedu 60 nebo 64 cm. Zádová opěrka je opatřena mírným bočním vedením a umožňuje nastavit sklon, volitelná je i její výška. Sedačka je též anatomicky tvarovaná včetně mírného abdukčního hrbolku a lze nastavit výšku a úhel sedu. Hloubka sedu je nastavitelná až v rozmezí 38 - 55 cm. Sedací systém je dodáván v provedení koženka, případně černá perforovaná textilie. Loketní opěrky z měkčené pěny či koženky jsou pevné odnímatelné a lze vybírat ze tří délek. Stupačky jsou dělené, odklopitelné, odnímatelné a délkově nastavitelné. Nášlapné plochy stupaček jsou úhlově stavitelné. Vozík je případně možné vybavit jednodílnou konzolí stupaček s jednodílnou výškově stavitelnou nášlapnou plochou stupačky.

Přední odpružená hnací kola jsou vzdušnicová 14“, zadní kola jsou vzdušnicová se zvýšenou odolností proti propíchnutí nebo plná o velikosti  9“. Pneumatiky mohou být v šedém nebo černém provedení. Vozík je dodáván s integrovaným osvětlením (přední světlomety, zadní koncová světla), s blinkry včetně možnosti výstražné signalizace a s klaksonem. Součástí dodávky jsou i pohonové bezúdržbové (gelové) baterie a plnoautomatická nabíječka 12A. Standardně je vozík dodáván v modrém provedení.

Možnosti barevného provedení rámu vozíku

  barevné provedení Sango_R modrá     

Potahy textilních dílů

 potahy textilních dílů Sango R

Nad rámec základního provedení je možné vozík vybavit polohovacími funkcemi sedacího systému, a to elektrickou zvedací sedačkou, elektrickou polohou relax, elektricky polohovatelnou zádovou opěrkou, mechanicky nebo elektricky polohovatelnými stupačkami či elektrickým zdvihem sedáku pro usnadnění přesunu. Vozík lze dále doplnit širokým sortimentem příslušenství. Informace o možném příslušenství naleznete v objednacím listu v záložce "ke stažení".

V případě dodání vozíku s úhradou zdravotní pojišťovny je nutno dodat dva poukazy s výše uvedenýmí kódy a je nutno doložit kalkulaci na individuální úpravu pro verzi XXL.

Skladem jsou k dispozici předváděcí modely vozíku. Vozík individuálně poskládaný dle Vašich potřeb a tělesných parametrů Vám dodáme 2-4 týdny od jeho objednání.

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím