Související produkty

MAGNOLIA 6104

23040

Kód ZP: 12-0093797

Úhrada: Plně hrazeno ZP

Dostupnost: Skladem (22 ks)

Cena bez DPH 1740 Kč
Cena s DPH 2 000 Kč

( koupit na poukaz )

Koupit na poukaz

Popis

Ke stažení

Koupit na poukaz

Popis

Ke stažení

Koupit na poukaz

NEU
ORT
REH
GER
PRL

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Navštivte Vašeho lékaře některé z níže uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady.

Poukaz, který Vám lékař předepíše, doneste, nebo zašlete poštou na kteroukoliv naši pobočku. Zde si budete moci předepsaný zdravotnický prostředek ihned vyzvednout nebo se domluvit na jeho dodání. Pokud nám poukaz zasíláte poštou uveďte zde prosím telefonní číslo na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Sedačka určená k instalaci na zeď sprchového koutu. V případě nepotřeby ji lze sklopit do svislé polohy. Má ocelový rám a pevné plastové sedadlo vybavené hygienickým výřezem. Sedačka má zvýšenou nosnost i stabilitu díky výškově stavitelným podpěrným nožičkám. Pomocí těchto nožiček je možno zvolit výšku sedačky od země v rozmezí 50 – 58 cm. Nastavením délky podpěrných nožiček je též možno měnit sklon sedačky. Rozměry sedáku 41 x 40 cm, nosnost 130 kg.

technické parametry magnolia 6104

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím