Související produkty

GULDMANN GL5

25765

Dostupnost: Skladem (1 ks )

Cena bez DPH 58783 Kč
Cena s DPH 67 600 Kč

Popis

Příslušenství

Vyzkoušet

Popis

Příslušenství

Vyzkoušet

Pokud si chcete si vyzkoušet tento výrobek, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže.

*Povinný údaj

Elektrické zvedáky GL5 vynikají vysokým rozsahem zdvihu, je možné je použít pro zdvihání pacientů z úrovně podlahy a zároveň umožňují pečovatelům zvednout i velmi vysokého pacienta. Rozsah zdvihu zvedáku je 130 cm.

Provoz zvedáků GL5 je snadný a intuitivní a jsou navrženy tak, aby splňovaly vysoké požadavky na výkon, stabilitu a bezpečnost. Jsou vhodné pro intenzivní využití ve zdravotnických zařízeních. Zvedáky GL5 mají širokou škálu funkcí a mohou být použity téměř ve všech situacích vyžadujících zvedání a přemístění pacientů, které mohou vzniknout v profesionální péči. Navíc jsou navrženy tak, aby pečovatelé měli vždy dostatek prostoru pro práci, a aby zajistili pohodlí a bezpečnost pacienta.

Mohou být ovládány buď dálkovým ovládáním, nebo na přehledném ovládacím panelu umístěném na stojně zvedáku. Mají tichý chod a servo pohon rozevírání pojezdových ližin. Odolné provedení ližin a koleček spolu s ergonomickou rukojetí usnadňují ovládání zvedáku. Na přání je možno dodat zvedák s 80 mm pojezdovými koly, čímž se sníží výška ližin na 118 mm a zvedák tak podjede i pod nejnižší nemocniční lůžka.

Jsou vybaveny snadno vyjímatelnou baterií, kterou lze nabíjet jak přímo na zvedáku tak mimo něj. Zvedáky jsou vybaveny zvukovým a světelným indikátorem nízké kapacity baterie, který včasně informuje o nutnosti jejího nabití. V případě, že dojde k vybití akumulátoru či jiné závadě bránící dalšímu použití, disponují tyto zvedáky možností nouzového elektrického i mechanického spuštění.

Nosnost zvedáku je 205 kg. Zvedák  je možné dodat také s širokou škálou závěsných ramen. Pro jejich nabídku nás kontaktujte.

Závěsné plachty nejsou součástí dodávky, jejich nabídku najdete v záložce příslušenství.

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím