Související produkty

FIXAČNÍ VESTA STAYFLEX

Dostupnost: Skladem (2 ks)

Cena bez DPH 2987 Kč
Cena s DPH 3 435 Kč

Popis

Popis

Fixační vesta Stayflex je určena uživatelům s potřebou výrazné fixace v oblasti hrudníku. Poskytuje pevnou oporu hrudníku, aniž by byl obětován pohodlný pohyb ramen. Patentované dvouzónové elastické provedení vesty prakticky eliminuje její posun směrem nahoru při naklonění uživatele vpřed. Vesta je vyrobena z pečlivě vybraných materiálů, které poskytují optimální rovnováhu mezi roztažením a odolností.

Okraje popruhů jsou zaoblené bez vystupujících švů, nedochází tak k nepříjemnému zařezávání popruhů při jejich utažení. Vesta je opatřena otočnými sponami na dolních popruzích.

Určení velikosti vesty:

Změřte šířku ramen (nejdelší vzdálenost mezi deltovými svaly, viz obr.) a naměřenou hodnotu porovnejte s údaji v tabulce.

                        

Naše skladové zásoby zahrnují pouze vybrané velikosti vesty. V případě Vašeho zájmu o jinou velikost než jaká je uvedena v možnostech objednání, nás prosím kontaktujte. Cena vesty se může lišit v závislosti na její velikosti. Požadovanou vestu Vám dodáme do 6ti týdnů.

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím