Související produkty

FIXAČNÍ VESTA PIVOTFIT

Dostupnost: Skladem (6 ks)

Cena bez DPH 2583 Kč
Cena s DPH 2 970 Kč

Popis

Popis

Fixační vesta PivotFit je určena uživatelům s potřebou výraznější fixace trupu, pro osoby s deformitami hrudníku, uživatele s kyfotickým, lordotickým či skoliotickým zakřivením páteře, a dále pro uživatele se spasticitou, hypotonií či s mimovolnými pohyby. Ramenní popruhy kopírují tvar těla pro optimální podporu a pohodlné nošení. Nízko položený popruh na hrudní kosti umožňuje snadnou nastavitelnost popruhu a také snižuje případné riziko uškrcení. Vesta je opatřena otočnou sponou s nízkým profilem a vysokou pevností, která vyrovnává napětí.

Vestu je možné dodat ve dvou provedeních – standardním a dynamickém. Standardní provedení fixační vesty je určeno pro pevnou fixaci trupu, například u kyfotického zakřivení páteře. Dynamické provedení je vhodné zejména pro uživatele se spasmy. Materiál dynamické vesty je mírně přizpůsobivý a poskytuje tak větší vůli pro pohyb.

Okraje popruhů jsou zaoblené bez vystupujících švů, nedochází tak k nepříjemnému zařezávání popruhů při jejich utažení. Materiály a technika šití jsou maximálně odolné proti ušpinění. Zároveň je možno pás vyprat v pračce a sušit v sušičce.

Určení velikosti:

Změřte šířku ramen (nejdelší vzdálenost mezi deltovými svaly, viz obr.) a naměřenou hodnotu porovnejte s údaji v tabulce.

                       

Naše skladové zásoby zahrnují pouze vybrané velikosti v kombinaci s určitým typem vesty. V případě Vašeho zájmu o jinou velikost či kombinaci, nás prosím kontaktujte. Cena vesty se může lišit v závislosti na velikosti a typu. Požadovanou vestu Vám dodáme do 6ti týdnů.

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím