Související produkty

STEHENNÍ FIXAČNÍ PÁS

Dostupnost: Skladem (1 ks )

Cena bez DPH 2140 Kč
Cena s DPH 2 460 Kč

Popis

Popis

Stehenní fixační pás je určen pro uživatele, kteří mají tendenci „sklouzávat“ z vozíku, a pro uživatele se spasticitou dolních končetin. Omotává každou nohu zvlášť. Je uchycen na zadní části vozíku a pásá přes vnitřní stranu stehna k přední části vozíku. Postroj má jedinečný a uživatelsky přívětivý design, takže používání je zcela bezpečné, lze jej použít v kombinaci s pánevním pásem či samostatně, v závislosti na specifické potřebě uživatele.

Přechod mezi voděodolnými popruhy a polstrováním pásu je řešen zaoblenými okraji, nedochází tak k nepříjemnému zařezávání pásu. Materiál polstrování je velmi pružný a má vynikající vlastnosti při distribuci tlaku. Materiály a technika šití jsou maximálně odolné proti ušpinění. Zároveň je možno pás vyprat v pračce a sušit v sušičce.

Utažení pásu lze nastavit pomocí speciálně navrženého kroužku na konci pásu, díky kterému to zvládne i uživatel s omezenou hybností rukou.

Použití tohoto pásu nelimituje uživatele v náklonu vpřed, je vhodný tedy například i jako fixace při sportu. Jeho použitím se též vyvarujete tlaku na močový měchýř, který mohou u někteří uživatelé pociťovat při použití pánevních či břišních popruhů.

Pás je opatřen batohovou sponou a dodáváme jej v páru, uvedená cena je za jeden pár.

Určení velikosti:

Změřte vzdálenost mezi předním kyčelním trnem (SIAS) a místem kde se vnitřní strana stehna dotýká podložky (viz obr.). Naměřenou hodnotu porovnejte s údaji v kolonce Rozsah rozměrové tabulky.

   velikosti_stehenni_pas.jpg

Naše skladové zásoby zahrnují pouze vybrané velikosti pásů. V případě Vašeho zájmu o jinou velikost, nás prosím kontaktujte. Cena pásu se může lišit v závislosti na velikosti. Požadovaný typ pásu Vám dodáme do 6ti týdnů.

Categories

Žádné příspěvky k zobrazení

Pošleme vám katalog
Požádejte o radu našeho fyzioterapeuta
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím